اجرای کفپوش اپوکسی سه بعدی+تخفیف ویژه

کفپوش اپوکسی سه بعدی کفپوش با دوام و زیبایی بالایی می باشد که در مراکز خرید ،پارکینگها ،آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی می توانید ببینید اجرای این نوع از کفپوش فارغ از متراژ کم یا زیاد بین سه تا پنج روز کار دارد.

مزایایی اپوکسی نسبت به استیکر یا کاغذ اولا بادوامتر بودن دوما طبیعیتر بودن و ضد آب و عایق بودن آن است در واقع اپوکسی سه بعدی تمام مزایای اپوکسی را دارد برای اطلاع یافتن از مزایای اپوکسی سه بعدی با ما همراه باشد.

برای انتخاب کفپوش سه بعدی به سایت شاتر استوک مرتجعه کنید و ای دی عکس را به ما بدهید تا عکس را با کیفیت اصلی به شما تحویل دهیم.

مزایای کفپوش سه بعدی:

زیبایی ظاهری کفپوش سه بعدی: کفپوش سه بعدی بالاخص برای محیطهایی مثل سرویس بهداشتی و حمام که دیزاین آن بسیار سخت است می تواند شگفت انگیز باشد

قبلیت نظافت بسیار راحت : کفپوش سه بعدی بر خلاف سنگ و سرامیک حتی ذره ای گردو غبار به خود راه نمی دهند تا چه برسد به کثیفی و … و در صورت کثیفی به راحتی تمیز می شوند.

ضد الکتریسیته و عایق رطوبتی و اکتریکی: اپوکسی به طور پیش فرض ضد اکتریسیته و عایق رطوبت است البته می توان آن را رسانا کرد

مراحل اجرای کفپوش سه بعدی:

آماده سازی سطح: در مرحله اولبایستی تمام پستی و بلندی سطح با دستگاه کفسابی و لقمه الماس گرفته شود همچنین زبری الماس که روی سطح می افتد باعث می شود که لایه اولیه (پرایمر) به راحتی روی سطح بچسبد.

اجرای بتونه اپوکسی : اگر کف دارای سوراخ و درز باشد با بتونه مخصوص بتونه کاری شده و سطح کاملا صاف می شود.

اجرای لایه پرایمر:بعد از بتونه کاری لایه پرایمر را با غلتک روی سطح می زنیم و منتظر خشک شدن سطح می مانیم.

اجرای لایه اپوکسی یک لایه اوکسی روی سطح پرایمر اجرا می کنیم و منتظر خشک شدن سطح می مانیم

بعد از خشک شدن استیکر سه بعدی را روی سطح میچسبانیم بر خلاف قوانین موجود در نصب استیکر مجاز به استفاده از آب نمی باشیم

در مرحله آخر یک لایه اپوکسی شفاف روی سطح اجرا میکنیم.

برای جلوگیری از آسیبهای احتمالی اپوکسی یک لایه محافظ اپوکسی پلی یورتان استفاده میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *